Biri bakkalı oyaladı, diğeri enerji içeceğini çaldı

630dadb286b24a2c9c55e87c.jpg

Olay, geçtiğimiz cumartesi saat 19.00 sıralarında Sultangazi Cebeci Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bakkala giren iki gençten biri, iki tane enerji içeceği alarak bakkal sahibi Yakup Taşkın’a ödeme yapmak için kasaya yöneldi. Kasaya yönelen şüpheli Bakkal Taşkın’ı o esnada sorduğu sorular ile oyaladı. Bu sırada diğer şüpheli dolaptan diğer arkadaşıyla aldığı enerji içeceğini eşofmanının içine soktu. Gençlerin enerji içeceğini hızlıca eşofmanına gizlemeleri iş yerinin güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde gençlerin birinin bakkalı oyalarken diğer gencin ise enerji içeceğini çaldığı görülüyor.

630dae3286b24a2c9c55e88c.jpg


Bakkalından enerji içeceği çalınan Yakup Taşkın, “Cumartesi günü 19.00 sıralarında işyerime gelen 2 gencin hırsızlık yaptığını fark ettik. Bu arkadaşlar daha önce de geldiğinde işyerimden bazı şeylerin eksildiğini fark ettim bunun üzerine takibini yaptığımda iki kişiden birinin beni oyaladığı ötekisinin enerji içeceklerini çaldığını fark ettim” dedi.
 
Üst Alt