Adnan Oktar’ın 36 yıl önceki doktoru Neler Oluyor Hayatta’ya konuştu

630f5a0b86b2452444311c47.jpg

1987 yılında yaklaşık 10 ay Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yatan Oktar’ı gözlemleyen Prof. Dr. Saygılı, Oktar’ın hipnoz gücü yüksek bir kişi olduğunu söyledi. “İnsanları çok çabuk etkileyebiliyordu.” diye konuştu. “Oktar’ı ilk tanıdığımda maddi durumu iyi değildi.” diyen Saygılı, Oktar’ın zengin müritleri üzerinden para kazandığını da söyledi.

"OKTAR'DAN AKIL SAĞLIĞI RAPORU İSTENMELİ..."

Adnan Oktar’ın akıl sağlığı açısından ince bir çizgide gidip geldiğini belirten Prof. Dr. Saygılı, yeniden görülecek dava öncesi Oktar’ın Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilmesi gerektiğini dile getirdi.

"HASTANEDEYKEN STAJYER DOKTOR OKTAR BABUNA'YI MÜRİDİ YAPTI"

Prof. Dr. Saygılı, Doktor Oktar Babuna’nın da nasıl Adnan Oktar’ın müridi olduğunu anlattı. Saygılı; “Oktar 1987’de hastanede yatarken o dönem Oktar Babuna stajyer doktor olarak hastaneye geldi. Adnan Oktar, Babuna’yı çekim sahasına aldı. Mürit tohumlarını hastanede yatarken attı. Babuna daha sonra kardeşleriyle birlikte Oktar’ın en yakın müritlerinden oldu” diye konuştu.

Devlet Bahçeli, Hakan Ural’a yeni sezonda başarılar diledi
 
Üst Alt